هم افزایی | باورمندی | نوآوری


مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران همزمان با ایام ا... دهه فجر صبح روز پنجشنبه 21 بهمن ماه با حضور نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری در مجتمع امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.

گزارش مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه

در این مجمع که بصورت فوق العاده برگزار شد پس از استقرار هیات رئیسه، سیدعلیرضا شجاعی دبیر و عضو هیات مدیره انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و تشکر از حضور دانش آموختگان و اساتید در این مجمع و تشکر ویژه از ریاست دانشگاه و همکارانشان در برگزاری این مراسم، طی گزارشی به اقدامات انجام شده طی قریب یکسال اخیر که وی مسوولیت دبیری انجمن را بر عهده داشت اشاره کرد و از فعال سازی دفتر انجمن با مساعدت مدیر گروه طرح و برنامه معاونت فرهنگی؛ راه اندازی سایت و کانال تلگرامی انجمن و پنل پیامکی؛ دریافت تخفیف برای حضور در برخی رویدادهای علمی برای اعضای انجمن؛ فعال کردن رابطان انجمن با دانشکده ها و برگزاری چندین جلسه رابطان؛ جلسه با مسوولان دانشگاه؛ پیگیری تمدید مجوز از وزارت علوم و هماهنگی با آنها برای برگزاری مجمع عمومی انجمن؛ پیگیری جمع آوری اطلاعات پراکنده دانش آموختگان در سطح دانشگاه؛ نهایی کردن فرم درخواست عضویت؛ طراحی کارت عضویت و آغاز صدور کارت جدید برای اعضا؛ مکاتبه با روسای دانشکده ها برای راه اندازی کانون های دانش آموختگان دانشکده ها و کمک به راه اندازی کانون چند دانشکده متقاضی؛ اصلاح اساسنامه انجمن؛ تدوین آیین نامه شاخه ها و واحدهای تابعه (کانون های دانش آموختگان دانشکده ها)؛ مذاکره برای ارائه خدمات گسترده به دانش آموختگان به منظور ایجاد انگیزه برای عضویت در انجمن؛ برگزاری مجمع عمومی در بهمن ماه، به عنوان برخی از اقدامات خبر داد.

گزارش مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه

 

مصوبات مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران

سپس بر اساس موارد مندرج در دستور جلسه مجمع که در روزنامه اطلاعات -روزنامه کثیرالانتشار منتخب مجمع- نیز به چاپ رسیده بود بندها مطرح و به تصویب اعضای مجمع رسید.

بر این اساس، شجاعی اصلاحات پیشنهادی هیات مدیره برای اساسنامه انجمن را مطرح که با اندکی اصلاح به تصویب رسید. همچنین آیین نامه شاخه ها و واحدهای تابعه انجمن تصویب شد. در ادامه، مجمع عمومی انجمن به راه اندازی کانون دانش آموختگان دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی و مهندسی راه آهن که پیش از این از سوی دانشکده های مربوطه به هیات مدیره پیشنهاد شده بود رای مثبت داد. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات و حق عضویت 25 هزار تومانی برای اعضای حقیقی و دانشجویی و یک میلیون تومانی برای اعضای حقوقی از دیگر مصوبات مجمع بود. سپس نوبت به انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و بازرسان انجمن رسید.

گزارش مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه

 

پس از معرفی نامزدهای عضویت در هیأت مدیره و بازرسی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران و اخذ و قرائت آرا نتایج به شرح زیر اعلام شد. آقایان و خانمها: مهدی مردانه خاتونی، حیدر جهانبخش، سبحان نظری، طیبه رفیعی آتانی، میثم جلالی، حبیب الله اکبری و مرتضی باقری به عنوان اعضای هیأت مدیره و اسماعیل خان میرزا و نوروزمحمد نوری به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره. همچنین هادی صاحبی و مهسا سلسبیل به عنوان بازرسان انجمن انتخاب شدند. گزارش مصوبات مجمع و نتایج انتخابات توسط نماینده وزارت علوم برای تایید نهایی و اقدامات بعدی به آن وزارتخانه ارسال شد.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر