هم افزایی | باورمندی | نوآوری


دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز پنجشنبه در جمع دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران حضور یافته و سخنرانی می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر محسن رضایی، سال 1353 پس از قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت به تهران آمده و در محله نارمک ساکن شد و ضمن تحصیل در بخش مهندسی «طراحی پایه» کارخانجات ارج و ایران تایر، مشغول به کار شد.

این چهره سیاسی و نظامی، به علت تحت تعقيب بودن در آن مقطع نتوانست ادامه تحصيل دهد.

فرمانده سپاه پاسداران پس از پایان جنگ تحمیلی یک بار دیگر به دانشگاه علم و صنعت بازگشت ولی تصمیم به تغییر رشته از مهندسی مکانیک به اقتصاد گرفت.

این مرد پر تلاش دوران مبارزه و دفاع مقدس سال 1376 با قرار گرفتن در سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام، وارد عرصه سیاست و اقتصاد شده و مطالعات اولیه برای تنظیم سند چشم انداز 20 ساله ایران 1404 را آغاز نمود.

لازم به ذکر است گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران پنجشنبه 21 بهمن ماه با حضور دانش آموختگان ادوار مختلف از ساعت 8 الی 12 در دانشگاه برگزار می شود. دانش آموختگان و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت می توانند جهت ثبت نام و حضور در گردهمایی به نشانی اینترنتی evand.ir/AlumniIUST مراجعه کنند.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر