هم افزایی | باورمندی | نوآوری


سومین نشست انتقال تجربه دانش آموختگان مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، 24 آذرماه برگزار می شود و حضور برای عموم رایگان و آزاد است.

به گزارش انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران، در این جلسه، مهندس سید علیرضا شجاعی، نایب رییس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران، تجارب شخصی خود را از دوران دانشجویی بیان و مسیر پیموده شده از دانشگاه تا جایگاه فعلی خود را تشریح می کند.

بنابر این گزارش، این نشست روز چهارشنبه 24 آذر از ساعت 13 تا 15 در طبقه چهارم دانشکده مهندسی صنایع با حضور اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع، دانشجویان دانشکده و عموم علاقمندان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، در قسمت پایانی این نشست کاربردی، پرسش و پاسخ پیرامون مباحث مطرح شده صورت می گیرد.

لازم به ذکر است، مهندس سید علیرضا شجاعی، دانش آموخته مهندس صنایع در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه علم و صنعت بوده و هم اکنون دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک از دانشگاه دفاع می باشد و در سوابقش معاونت معاون برنامه ریزی و سخنگویی وزارت صنعت معدن و تجارت در دولت دهم و عضویت در هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) به چشم می خورد.

وی از پایه گذاران کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و از متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران به شمار می رود.

شجاعی هم اکنون، عضو هیات مدیره و دبیر انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد.

گفتنی است، اولین نشست از سری نشست های انتقال تجربه با حضور مهندس بابک بردبار مدبر، مدیر توسعه بازار و شبکه گروه فن آوا در 19 آبان برگزار شد و مهمان دومین نشست، 17 آذرماه با حضور مهندس رضا سیف الهی، مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی بوده است.

لازم به ذکر است برگزاری سلسله نشست های انتقال تجربه را دفتر فرهنگی دانشکده صنایع با همکاری نشریه سامانه نو برعهده دارد.

سومین نشست انتقال تجربه


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر