هم افزایی | باورمندی | نوآوری


انجمن مهندسی صنایع ایران و مرکز آموزش بازرگانی با پشتیبانی دبیرخانه علمی اینوتکس 2016 کارگاه آموزشی تطابق صادراتی (فرصت های طلایی تجارت با اروپا) را برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران، زمان این کارگاه یک روزه، پنجشنبه 6 خردادماه بوده و به زبان انگلیسی به همراه ترجمه همزمان می باشد.

در این کارگاه آموزشی 6 ساعته Charles Giacoma و Pietro Paolucci برای علاقمندان به صادرات و تجارت از راهبری کنترل های صادراتی در انطباق با قوانین اتحادیه اروپا خواهند گفت.

بنابراین گزارش، هزینه ثبت نام در این کارگاه 185 هزار تومان در نظر گرفته شده است و برای اعضای انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران با 20 درصد تخفیف ویژه 150 هزار تومان محاسبه می شود.

علاقمندان به ویژه دانش آموختگانی که در امر صادرات و واردات با اتحادیه اروپا و امریکا و دیگر کشورها برای توافق نامه های صادراتی همکاری دارند، جهت انجام ثبت نام و اطلاع از سرفصل های دوره می توانند به صفحه ویژه کارگاه آموزشی تطابق صادراتی (فرصت های طلایی تجارت با اروپا) مراجعه نمایند.

شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی، گواهینامه رسمی توسط انجمن مهندسی صنایع ایران را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است رییس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران از دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران بوده و در هیات مدیره این انجمن، تعدادی دیگر از عزیزان هم دانشگاهی عضویت دارند.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر