هم افزایی | باورمندی | نوآوری


گردهمایی پرشور دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در محفلی گرم و صمیمی مورخ 16 بهمن 98 در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.
این مراسم که در محیطی دوستانه و پرانرژی به برگزاری جشن 46 سالگی دانشکده، تجلیل از اساتید بازنشسته و تجدید خاطره با اساتید و دانش‌آموختگان پرداخت، به همت ریاست دانشکده مهندسی صنایع و سایر دست‌اندرکاران و هیئت موسس کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده‌ی مهندسی صنایع برگزار گردید.
امید است این همایش مقدمه‌ی تشکیل کانونی پرتوان و موثر و همسو با سیاست‌های انجمن دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه و در راستای منافع ملی کشورمان باشد.

 

گزارش جناب آقای دکتر فتحیان، رییس محترم دانشکده مهندسی صنایع در ادامه آورده شده است:

جناب آقای مهندس پورجم
دبیرکل انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران

با سلام و احترام

به اطلاع می‌رساند در روز چهارشنبه 16 / 11 / 1398 اولین گردهمایی اولین گردهمایی دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع از ساعت 16 لغایت 19:45 در محل مجتمع امام خمینی (ره) با حدود 200 نفر از شرکت‌کنندگان برگزار گردید. در ابتدای جلسه رییس دانشکده به معرفی جایگاه دانشکده شامل آمار رشته‌ها، دانش آموختگان،
دانشجویان و اساتید پرداخته و همچنین اهداف تشکیل کانون و فعالیت‌های انجام شده تاکنون و برنامه های آتی را ذکر و از تمام دست اندرکاران تشکر کردند. پس از آن تنی چند از اساتید و دانش‌آموختگان به بیان دیدگاه‌ها و خاطرات دوره دانشجویی خود پرداختند. برنامه با تقدیر از اساتید بازنشسته ادامه یافت و سپس اعضای کمیته منتخب هیات موسس کانون در خصوص برنامه‌ها و روند آتی شکل‌گیری کانون و کارگروه‌های مرتبط مباحثی را مطرح کردند و از تمامی اعضا درخواست کردند تا در جهت تقویت اعضای کانون همت گمارند و در صورت
تمایل به عنوان عضو شورای مرکزی کانون اعلام کاندیداتوری نمایند تا در آینده نزدیک انتخابات شورا بصورت الکترونیکی یا حضوری برگزار گردد همچنین بر اساس علاقمندی خود در کارگروه‌های پیشنهادی عضو و آغاز به فعالیت کنند.
امید است مراحل بعدی کانون در آینده نزدیک بصورت موفق طی گردیده و بتوانیم از آثار شکل گیری کانون در راستای اهداف دانشگاه و کشور بهره‌‌مند گردیم ضمنا از حمایت و حضور جنابعالی و سایر همکاران در این گردهمایی تشکر می‌شود.

باتشکر
محمد فتحیان
رییس دانشکده مهندسی صنایع


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر