هم افزایی | باورمندی | نوآوری


گردهمایی 97 دانش آموختگان و اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران به همت انجمن دانش آموختگان در سالن باسابقه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران، در بخش اول این نشست صمیمی و خاطره انگیز، دانش آموختگان برجسته دانشگاه تراز اول کشور در حضور دکتر جبارعلی ذاکری، سرپرست دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

تاکید بر توسعه شبکه ارتباطی

بنابراین گزارش، سخنرانان که از دوره های مختلف تحصیلی وفعال در عرصه های علمی، صنعتی و فرهنگی بودند، ضمن تشکر از برنامه ریزی این برنامه که موجب اعتلا و توسعه شبکه ارتباطات خانواده بزرگ علم و صنعت می گردد، بر تداوم و حفظ چنین نشست های تاکید کردند.

همچنین، مهندس مهدی خاتونی، دانش آموخته دانشکده مهندسی برق و دبیرکل انجمن دانش آموختگان، گزارشی اجمالی از عملکرد یکساله انجمن ارائه دادند و از سرمایه های علم و صنعت جهت حضور و عضویت در کمیته های تخصصی انجمن، دعوت به عمل آوردند.

در ادامه گردهمایی 97 از دکتر محمدحسین سیاح طاهری، دانش آموخته علم و صنعت که فرزند رزمنده دفاع مقدس و شهید مدافع حرم می باشد، تقدیر شد.

 

تشکیل مجمع عادی و فوق العاده

در بخش دوم این گردهمایی، مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور اعضای انجمن و استقرار هیات رییسه تشکیل شد.

بر این اساس، گزارشی وضعیت مالی انجمن توسط دکتر هادی صاحبی، بازرس انجمن ارائه و سیاست های کلی و برنامه های انجمن با مشارکت اعضا، مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

سسپس پیرامون اصلاح مفادی از اساسنامه انجمن دانش آموختگان که توسط هیات مدیره به مجمع ارائه شد بود، اعضا به مشورت پرداخته و اظهار نظر نمودند.

این گزارش می افزاید در پایان جلسه، تغییرات پیشنهادی به رای گذاشته شد که از مجموع آرای ماخوذه 90 رای موافق اصلاح اساسنامه انجمن دانش آموختگان به صندوق رای ریخته شد و 17 رای نیز مخالف اصلاحات بود.

با وجود رای قاطع حضار به اصلاحات اساسنامه، به دلیل عدم حضور دو سوم اعضا در طول مدت رای گیری، جلسه مجمع عمومی فوق العاده در نوبت اول رسمیت نیافت و رای گیری در خصوص اصلاح مفادی از اساسنامه انجمن دانش آموختگان به نوبت دوم موکول شد.

لازم به ذکر است برابر بند 4-8 اساسنامه انجمن، جلسات مجمع عمومی فوق العاده در مرحله اول با حضور دو سوم کل اعضا رسميت مي يابد. در صورتی که در مرحله اول حدنصاب لازم حاصل نشود، حداکثر به فاصله یک ماه برای مرتبه دوم دعوت صورت خواهد گرفت و در اين صورت جلسه با هر تعداد اعضا رسميت خواهد يافت.

بر این اساس، با تصمیم هیات مدیره انجمن، زمان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم، روز شنبه 12 خرداد 1397 اعلام شد که از ساعت 14 الی 15 در سالن اجتماعات ساختمان 15 خرداد دانشگاه تشکیل می شود.

در بخش جانبی گردهمایی 20 اردیبهشت 97 در آمفی تئاتر شهید بهرامی، خدمات و توانمندی های دانش آموختگان در بخش مشاوره مدیریت، ارائه خدمات کارآموزی و کاریابی، تولید صنایع دستی و تالیف کتاب در غرفه هایی ارائه شد.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر