همزمان با روز ملی صادرات و با هدف فرهنگ‌سازی و توجه بیشتر عموم به صادرات غیرنفتی، مسابقه بزرگی در سطح ملی و از سوی گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌شود.

مهندس سیدعلیرضا شجاعی، رییس گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت ایران گفت: این گروه برنامه‌های ویژه‌ای را برای سال نوآوری وشکوفایی تدارک دیده است که از آن جمله برگزاری مسابقه یک عبارت زیبا برای صادرات به مناسبت نزدیک شدن به روز ملی صادرات است.

وی افزود: در این مسابقه علاقمندان می‌توانند در قالب نظم، نثر، شعار، جملات کوتاه و قصار، عبارت‌های ویژه خودرا در خصوص توسعه صادرات و تجارت به طرق مختلف برای سازمان توسعه تجارت ایران ارسال دارند.

گفتنی است 15 مهرماه آخرین مهلت برای ارسال آثار به مسابقه بزرگ یک عبارت زیبا برای صادرات اعلام شده است.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد