با اعلام نتایج مرحله اول آزمون طرح استعدادیابی جوانان در جهت تربیت مدیران آینده حوزه بازرگانی کشور، سازمان توسعه تجارت ایران با کسب 14% برگزیدگان، حائز رتبه نخست در میان سازمان‌های تابعه وزارت بازرگانی و بازرگانی استان‌ها شد.

مهندس سیدعلیرضا شجاعی، رییس گروه مشاوران جوان سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام این خبر گفت: از میان اسامی 100 جوان اعلام‌شده جهت حضور در مراحل بعدی طرح استعدادیابی مدیریتی جوانان، 14 نفر متعلق به سازمان توسعه تجارت ایران هستند که بیشترین تعداد قبولی در میان زیر مجموعه‌های حوزه بازرگانی است.

وی ضمن تبریک به منتخبین این طرح اظهار داشت: با توجه به حوزه‌های متعدد و گسترده فعالیتی و اطلاعاتی در سازمان توسعه تجارت ایران، جوانان این سازمان از مهارت‌ها و توانمندی‌های خوبی برخوردار می‌شوند که این امر پتانسیل مناسبی را برای آنها جهت تصدی پست‌های مدیریتی ایجاد می‌نماید.

مهندس شجاعی افزود: امید می‏رود تا جوانان این سازمان در مراحل بعدی طرح نیز همچنان پیشتاز و موفق باشند.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد