هم افزایی | باورمندی | نوآوری


دومین مراسم افطاری انجمن دانش آموختگان علم و صنعت در شب 18 ماه مبارک رمضان با حضور جمع کثیری از سرمایه های علم و صنعت در کلیه رشته ها برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نمایندگانی از روابط عمومی، معاونت فرهنگی، اعضای هیات علمی، جانبازان و ایثارگران سرافراز دانشگاه برگزار شد، عزیزان دانش آموخته ضمن باز نمودن روزه خود و صرف شام به مرور خاطرات دوران دانشجویی و تحصیل خود در علم و صنعت و تبادل اطلاعات و تجربه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران، در بخشی از این ضیافت بزرگ که بالغ بر 250 فارغ التحصیل به همراه خانواده های شان گرد هم آمده بودند، مهندس مهدی خاتونی، دبیرکل انجمن دانش آموختگان علم و صنعت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به درگاه حق تعالی از حاضرین جهت قبول دعوت دیدار رمضانی 97، قدردانی نمودند.

 

نقش آفرینی انجمن

مهندس خاتونی در ادامه، ارتقای ارتباط موثر بين دانشگاه و دانش آموختگان را از جمله اهداف انجمن برشمرده و اظهار امیدواری کرد: با ایجاد این فضا، انجمن به نقطه اتصال دانشگاه و صنعت تبدیل گردد.

در این راستا، دبیرکل انجمن، ضمن استقبال از پیشنهاد تشکیل کمیته تکریم دانش آموختگان از همگی علم و صنعتی ها جهت ارائه نظرات و پیشنهادات خود جهت برقراری ارتباط مستمر دانش آموختگان با يکديگر دعوت کرد تا بدین وسیله از تجربيات و خدمات دانش آموختگان جهت اعتلا و ارتقای جایگاه دانشگاه بهره برداری شود.

 

خدمات انجمن

بنابر این گزارش، در ادامه مراسم، به معرفی کمیته گردشگری انجمن پرداخته شد و نحوه فعالیت و همکاری با این کیمته ارائه شد.

بر این اساس، جهت قرعه کشی سفر رایگان به مشهد مقدس، ثبت نام صورت گرفت که اعلام نتیجه آن در عید سعید فطر خواهد بود.

 

ارائه توانمندی ها

در حاشیه این قرار صمیمی، فرصتی فراهم آمد تا خدمات و تالیفات برخی دانش آموختگان به نمایش گذاشته شده بود تا زمینه اطلاع از فعالیت های حرفه ای و کاری یکدیگر فراهم شود.

 

حضور پرشور

لازم به ذکر است این مراسم معنوی با مشارکت گسترده دانش آموختگان علم و صنعت و خانواده ایشان برگزار گردید و تیم اجرایی این رویداد به جهت معذوریت در پذیرش مهمانان غیر ثبت نامی به جهت محدودیت فضا از همه بزرگواران پوزش می طلبد.

 

عضوگیری

در این نشست، کارت عضویت تعدادی دیگر از متقاضیان تحویل شد.

شایان ذکر است با پیگیری های انجام شده توسط انجمن، ورود به دانشگاه برای دانش آموختگان با ارائه کارت انجمن دانش آموختگان میسر شده است و این مهم از طریق مراجعه به نشانی های alumniIUST.ir/form یا idpay.ir/alumniIUST/250000 قابل انجام است.

مراسم افطاری 97 که بعد از ظهر روز شنبه 12 خرداد آغاز شده بود تا پاسی از شب در طبقه دوم سلف مرکزی دانشگاه (سلف کارکنان) ادامه داشت.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر