پایگاه اطلاع رسانی سیدعلیرضا شجاعی

سخنگوی وزارت بازرگانی با تشریح اقدامات وزارت بازرگانی برای کنترل بازار مواد پروتئینی از توزیع گوشت‌های هفت هزار و 300 تومانی در نقاط مختلف تهران خبر داد.

سیدعلیرضا شجاعی در گفتگو با ایسنا با اعلام این خبر، به طرح جدید وزارت‌خانه در مورد تنظیم بازار مواد پروتئینی اشاره می‌کند و می‌گوید: در طرح متعادل کردن قیمت مواد پروتئینی قرار است به صورت روزانه قیمت مواد پروتئینی از نقاط مختلف تهران رصد شود.

وی یادآور شد: مشکلی که در بحث قیمت مواد پروتئینی در زمانی که این مسوولیت بر عهده وزارت جهاد کشاورزی بود، وجود داشت این بود که قیمت مصوبی برای این مواد وجود نداشت چرا که براساس عرضه و تقاضا قیمت‌های این مواد متغیر بودند اما اکنون در وزارت بازرگانی پس از جمع‌آوری قیمت این مواد در نقاط تهران، میانگین آنها را تعیین و به صورت روزانه اعلام می‌شود که گران‌تر از آن میزان فروختن به معنای گران‌فروشی است که با آن‌ برخورد خواهد شد.

شجاعی توزیع گوشت‌های هفت هزار و 300 تومانی را برای اجرای همان طرح متعادل کردن قیمت مواد پروتئینی ذکر و بیان کرد: از هفته گذشته برخوردها با گران‌فروشی در این زمینه شروع شد و چند واحد پلمپ و جریمه شدند.

پیوندهای مرتبط
sigplus

سید علیرضا شجاعی، معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از مؤسسان کانون دانشجویان مهندسی صنایع ایران و سرپرست آن و از بنیانگذاران و متولیان تشکیل انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو هیأت مدیره و دبیر آن به شمار می رود. وی از دانش آموختگان دبیرستان علوی، دانشگاه علم و صنعت ایران و هم اکنون دانشجوی دکتری دانشگاه دفاع ملی، مدیر دوره های تخصصی و کاربردی و مدرس سازمان مدیریت صنعتی و نیز نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیأت مدیره شورای انجمن‌های علمی ایران می باشد