هم افزایی | باورمندی | نوآوری


مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت دوم انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران در تاریخ چهارم شهریورماه، جهت انتخاب هیات مدیره انجمن برگزار شد.

در این نشست، پس از استقرار هیات رئیسه و بر اساس دستور جلسه، انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن در دستور کار قرار گرفت.

در این بخش، پس از معرفی نامزدهای عضویت در هیات مدیره و بازرسین انجمن دانش آموختگان، اخذ رای و قرائت آرا انجام و نتایج به شرح زیر اعلام شد:

1- دکتر علی صدر
2- مهندس سعید محمدی یزدی
3- سوده معلمیان
4- مهندس حسن قاسمیه
5- مهندس هومان مهم کار خیراندیش
6- مهندس داود پورجم
7- مهندس مهدی مردانه خاتونی
8- دکتر مهدی دیواندری
9- دکتر هاجر فلاحتی

به عنوان اعضای هیات مدیره و مهندس علیرضا علی اکبر و دکتر عمران محمدی به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین مهندس فرح محمدی و مهندس سید جلال ربانی به عنوان بازرسان هیات مدیره آرای لازم را کسب کردند و دکتر سمانه جلیلی صدرآباد و دکتر احمد رهبر کلیشمی، بازرس علی البدل خواهند بود.

بنابر این گزارش، دکتر سیدحسین سیدین به عنوان رییس، مهندس مسعود سیفی زارعی به عنوان منشی، مهندس محمدتقی اطهری و مهندس هاجر مسلمی پطرودی به انتخاب اعضای حاضر در جلسه به عنوان ناظر هدایت و نظارت بر جلسه مجمع را برعهده داشتند.

لازم به ذکر است پیرو درج آگهی نوبت اول و دوم در روزنامه اطلاعات، اطلاع رسانی از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی انجمن و پیامک، نوبت دوم مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن دانش آموختگان با دستور کار بررسی و تصویب سیاست های کلی و برنامه های انجمن، استماع گزارش دبیر و تصویب بودجه، تصویب میزان حق عضویت سالانه و روزنامه کثیرالانتشار، استماع گزارش بازرس انجمن، انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع می باشد، روز دوشنبه مورخ 4 شهریورماه با حضور نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری (نماینده کمیسیون انجمن های علمی ایران) و جمعی کثیری از اساتید و دانش آموختگان ادوار مختلف در محل دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است انجمن دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت ایران تشکیلاتی غیرانتفاعی است که با رسالت توسعه الگوهای پرورش جوانان کارآفرین، ارتقای ارتباط موثر بین دانشگاه و دانش آموختگان را در اهداف خود قرار داده است.


جریان سازی | پرورش جوانان | ارتباطات مستمر